Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Nasze usługi


 W naszej galerii - ogrody- możesz obejrzeć efekty naszej pracy  z ogrodami od 1 etapu prac, przez projekty, wizualizacje, wirtualny spacer po ogrodzie do etapów końcowej budowy , a także efekty pielęgnacji już istniejących ogrodów.

 Planując swój ogród , jeszcze przed jego powstaniem, możesz zobaczyć jak będzie wyglądał twój ogród w przyszłości w różnych porach roku na wizualizacjach komputerowych w postaci zdjęć.

 

Profesjonalne i kompleksowe wizualizowanie projektów w programach komputerowych, którego fekt końcowy pozwala na wirtualny spacer po ogrodzie i dokonanie ostatecznych poprawek.

 

Usługa projektu zagospodarowania balkonów i tarasów pozwala nam  zobaczyć na komputerowych wizualizacjach jak moż wyglądać nasz taras czy balkon, a dobrane odpowiednio rośliny pod względem panujących tam warunków pozwolą nam cieszyć się jego pięknem w przyszłości.

 

Zapraszamy do galerii, gdzie możecie Państwo zapoznać się z przykładowymi realizacjami.